TRYPUCIE koło Białegostoku tel. 606 263 233

O nas

 

Jesteśmy lekarzami weterynarii z długoletnim stażem. Zwierzęta w naszym życiu zawsze odgrywały bardzo ważną rolę. W naszym domu, nigdy nie brakowało czworonożnych przyjaciół, często pokrzywdzonych przez los i wymagających fachowej pomocy. Satysfakcja z opieki nad zwierzakami i dobry z nimi kontakt utwierdziły nas w przekonaniu, że warto stworzyć przyjazne miejsce, gdzie można bezpiecznie zostawić swojego pupila na czas nieobecności właściciela.

 

Nasz hotel powstał w 1999 roku. Był to pierwszy obiekt tego typu w regionie. Początki, jak to zwykle bywa, były trudne. Zaczynając, mieliśmy tylko 4 miejsca dla psów. Z każdym rokiem przybywało jednak gości i stopniowo hotel został powiększony do 11 psich pokoików. Z czasem coraz częściej klienci zaczęli pytać o możliwość zakwaterowania też kocich gości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy więc przytulne pomieszczenie również dla kociaków.

 

Jesteśmy firmą rodzinną, stawiamy na bardzo wysoką jakość naszych usług. Naszych gości traktujemy indywidualnie, zapewniamy im pieszczoty, smakowite jedzenie i niezbędną ilość ruchu. Dokładamy wszelkich starań, by zwierzęta zaaklimatyzowały się w nowym miejscu i jak najmniej tęskniły za swoim właścicielem. Przyjmujemy wszystkie pieski, również agresywne i bardzo duże.

 

Przez te kilkanaście lat mieliśmy okazję i przyjemność opiekować się przeróżnymi psami, kotami, królikami, świnkami morskimi, papużkami a nawet jeżami pigmejskimi. Jest to nasza praca, ale też wielka pasja. Bardzo nas cieszy liczne grono naszych stałych klientów a także stale powiększająca się liczba nowych podopiecznych.

 

Prowadzenie hotelu sprawia nam  wielką satysfakcję i poczucie,że to co robimy ma sens.

 

Lek.wet Paweł Głowacki
lek.wet Paweł Głowacki
Lek.wet Beata Iłendo
Lek.wet Beata Iłendo
salivaLek.wet Agnieszka Głowacka z naszym najwierniejszym przyjacielem i maskotką hotelową-Salivą