TRYPUCIE koło Białegostoku tel. 606 263 233

O hotelu

 

Hotel gości państwa pupili przez cały rok.
Obiekt położony jest w malowniczej miejscowości na skraju lasu w odległości 10 km od granic Białegostoku, obok naszego domu, w związku z czym nasi goście mogą czuć się bezpiecznie przez całą dobę. Zwierzęta przebywają w murowanym, ocieplonym budynku.

 

PSIAKI
do zakładki psiaki

Każdemu psu oferujemy osobny, przestronny boks z oknem, wyłożony kafelkami i terakotą. Dla zapewnienia domowych warunków w każdym pomieszczeniu znajduje się tapczanik z posłaniem dostosowany do wielkości pieska.
Dla jeszcze większej wygody, szczególnie naszych najmniejszych, gości dysponujemy oddzielnym, umeblowanym pokojem w naszym domu.
Oferujemy również miseczki. Warto jednak zabrać ze sobą zabawkę, kocyk lub własną miseczkę, żeby pies czuł znajomy zapach. Każdy boks posiada indywidualny wybieg. Pies może swobodnie przebywać w wewnątrz jaki i na zewnątrz budynku (na noc wybieg jest zamykany).
Oferujemy też duży (0.5 ha) ogrodzony ogród, do którego pieski wyprowadzane są na smyczy lub po bliższym zapoznaniu luzem.

 

KOCIAKI
kociaki

W kwietniu 2012 powstał nowy, komfortowy hotelik dla kotów. Kotki przebywają w osobnym luksusowym pomieszczeniu. Każdy koci gość ma oddzielny pokoik wyposażony w drapaki, półeczki, zabawki, drzewko, poduszki, miseczki i kuwetę. Drzwi w tych pokoikach są prawie całkowicie przeszklone, gdyż koty nie najlepiej znoszą zamknięcie za kratami. Mamy 5 takich pokoików.

 

WYŻYWIENIE

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do przygotowywania posiłków dla naszych podopiecznych. Przy przyjęciu zwierzęcia zawsze szczegółowo ustalamy z właścicielem preferencje żywieniowe pupila (rodzaj pożywienia,częstotliwość i pora karmienia).
Dysponujemy dysponujemy specjalnie przystosowaną hotelową kuchnią. Codziennie gotujemy świeże mięso. W zależności od upodobań psy dostają je z psim makaronem lub ryżem.
Koci goście najczęściej preferują saszetki z mokrą karmą. Nierzadko jednak zdarzają się smakosze gotowanej wątróbki lub mleka.
Zwierzętom żywionym wyłącznie suchą karmą lub karmami specjalistycznymi oferujemy szeroki wybór tego typu pożywienia.

 

Cena wyżywienia wliczona jest w cenę pobytu.